Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Q6nkSH

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2019

more Recent Ratings
100 0% Taxi Driver (1976) - Sep 14, 2019
100 0% Kingdom of Heaven (2005) - Sep 14, 2019
100 0% Underworld (2003) - Sep 14, 2019
100 0% Alien: Resurrection (1997) - Sep 14, 2019
100 0% Gravity (2013) - Sep 14, 2019
100 0% Hannibal (2001) - Sep 14, 2019
100 0% American Psycho (2000) - Sep 14, 2019
100 0% Enemy of the State (1998) - Sep 14, 2019
100 0% The Matrix Reloaded (2003) - Sep 14, 2019
100 0% 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 14, 2019