Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QB3NWe

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 30, 2019

more Recent Ratings
85 55% Léon: The Professional (1994) - Oct 30, 2019
90 85% Alien (1979) - Oct 30, 2019
85 55% The Shining (1980) - Oct 30, 2019
90 85% Psycho (1998) - Oct 30, 2019
85 55% The Matrix (1999) - Oct 30, 2019
75 5% Predator (1987) - Oct 30, 2019
90 85% Donnie Darko (2001) - Oct 30, 2019
80 30% Black Swan (2010) - Oct 30, 2019
78 15% Beetlejuice (1988) - Oct 30, 2019
80 30% Pulp Fiction (1994) - Oct 30, 2019