Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QCUUHn

Flick Fan - 67 Film Ratings

Member Since: Dec 13, 2019

more Recent Ratings
84 75% The Wild Bunch (1969) - Dec 31, 2019
72 32% Pulp Fiction (1994) - Dec 31, 2019
75 40% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Dec 26, 2019
70 28% Joker (2019) - Dec 26, 2019
87 80% Papillon (1973) - Dec 21, 2019
79 54% Rio Bravo (1959) - Dec 21, 2019
79 54% Stagecoach (1939) - Dec 13, 2019
69 24% Up (2009) - Dec 13, 2019
79 54% 3:10 to Yuma (2007) - Dec 13, 2019
78 47% Saving Private Ryan (1998) - Dec 13, 2019