QLiadon

qliadon
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2015
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 22% Burnt (2015) - Rated 31 Oct 2015
90 58% Spirited Away (2001) - Rated 31 Oct 2015
98 91% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Oct 2015
90 58% Cloud Atlas (2012) - Rated 31 Oct 2015
93 74% The Prestige (2006) - Rated 31 Oct 2015
1% Paranormal Activity (2009) - Rated 31 Oct 2015
90 58% Minority Report (2002) - Rated 31 Oct 2015
88 46% I, Robot (2004) - Rated 31 Oct 2015
86 43% I Am Legend (2007) - Rated 31 Oct 2015
98 91% Doctor Who (2005) - Rated 16 Oct 2015