Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QR2MN5

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Dec 31, 2018

more Recent Ratings
90 89% Take the Money and Run (1969) - Dec 31, 2018
60 12% Lost in Translation (2003) - Dec 31, 2018
95 98% Scent of a Woman (1992) - Dec 31, 2018
80 46% Scarface (1983) - Dec 31, 2018
40 5% JFK (1991) - Dec 31, 2018
40 5% Born on the Fourth of July (1989) - Dec 31, 2018
70 28% From Russia with Love (1963) - Dec 31, 2018
90 89% Goldfinger (1964) - Dec 31, 2018
85 69% Die Hard (1988) - Dec 31, 2018
80 46% The Count of Monte Cristo (2002) - Dec 31, 2018