Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QSfMxA

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: May 22, 2018

more Recent Ratings
70 43% Rambo (2008) - May 22, 2018
60 18% The Transporter (2002) - May 22, 2018
50 4% AVP: Alien vs. Predator (2004) - May 22, 2018
80 72% The Shining (1980) - May 22, 2018
50 4% Transporter 3 (2008) - May 22, 2018
80 72% American Pie (1999) - May 22, 2018
80 72% Tangled (2010) - May 22, 2018
80 72% The Town (2010) - May 22, 2018
70 43% 300 (2007) - May 22, 2018
60 18% King Arthur (2004) - May 22, 2018