Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QfAbJ4

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 1, 2019

more Recent Ratings
85 75% Cloud Atlas (2012) - Nov 01, 2019
80 60% City of God (2002) - Nov 01, 2019
80 60% The Book of Eli (2010) - Nov 01, 2019
68 5% Sleepless in Seattle (1993) - Nov 01, 2019
70 20% Wedding Crashers (2005) - Nov 01, 2019
95 95% Breaking Bad (2008) - Nov 01, 2019
90 85% Cinema Paradiso (1988) - Nov 01, 2019
78 45% John Wick (2014) - Nov 01, 2019
70 20% The Proposal (2009) - Nov 01, 2019
75 35% Iron Man (2008) - Nov 01, 2019