Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QjTGTp

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 72% Logan (2017) - Jan 19, 2020
50 4% Mr. Deeds (2002) - Jan 19, 2020
85 90% Heat (1995) - Jan 19, 2020
80 72% Back to the Future Part III (1990) - Jan 19, 2020
75 54% Vantage Point (2008) - Jan 19, 2020
55 13% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Jan 19, 2020
70 36% Rush Hour (1998) - Jan 19, 2020
65 22% Twins (1988) - Jan 19, 2020
85 90% Lethal Weapon (1987) - Jan 19, 2020
75 54% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jan 19, 2020