Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QpOrGF

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2018

more Recent Ratings
70 22% The Devil Wears Prada (2006) - Oct 05, 2018
90 81% Fantastic Mr. Fox (2009) - Oct 05, 2018
80 68% Toy Story 3 (2010) - Oct 05, 2018
50 4% The Matrix (1999) - Oct 05, 2018
90 81% Adaptation. (2002) - Oct 05, 2018
70 22% Ghostbusters (1984) - Oct 05, 2018
75 54% Moon (2009) - Oct 05, 2018
74 40% Full Metal Jacket (1987) - Oct 05, 2018
70 22% Rocky (1976) - Oct 05, 2018
75 54% Shutter Island (2010) - Oct 05, 2018