Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QqFUbT

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2019

more Recent Ratings
90 % Big (1988) - Apr 15, 2019
80 % Young Frankenstein (1974) - Apr 15, 2019
90 % Stand by Me (1986) - Apr 15, 2019
90 % Labyrinth (1986) - Apr 15, 2019
90 % Matilda (1996) - Apr 15, 2019
80 % Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Apr 15, 2019
90 % Finding Nemo (2003) - Apr 15, 2019
80 % Mean Girls (2004) - Apr 15, 2019
90 % Billy Elliot (2000) - Apr 15, 2019
90 % The Usual Suspects (1995) - Apr 15, 2019