Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
QwR7Ge

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 15, 2018

more Recent Ratings
95 85% Field of Dreams (1989) - Aug 15, 2018
70 55% Aliens (1986) - Aug 15, 2018
60 35% War of the Worlds (2005) - Aug 15, 2018
15 5% Daredevil (2003) - Aug 15, 2018
90 75% The Breakfast Club (1985) - Aug 15, 2018
99 95% The Silence of the Lambs (1991) - Aug 15, 2018
35 15% The Stepford Wives (2004) - Aug 15, 2018
70 55% Election (1999) - Aug 15, 2018
55 25% Looper (2012) - Aug 15, 2018
70 55% Rain Man (1988) - Aug 15, 2018