Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
R3MTTy

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Nov 1, 2019

more Recent Ratings
23 0% Apollo 18 (2011) - Nov 01, 2019
32 1% Sunshine (2007) - Nov 01, 2019
86 45% The Avengers (2012) - Nov 01, 2019
92 81% Inception (2010) - Nov 01, 2019
93 85% The Fifth Element (1997) - Nov 01, 2019
92 81% Guardians of the Galaxy (2014) - Nov 01, 2019
89 69% Her (2013) - Nov 01, 2019
89 69% Brazil (1985) - Nov 01, 2019
76 17% District 9 (2009) - Nov 01, 2019
100 98% The Prestige (2006) - Nov 01, 2019