Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
R4ErBk

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 26, 2018

more Recent Ratings
90 % Heat (1995) - Sep 26, 2018
90 % Titanic (1997) - Sep 26, 2018
90 % The Sting (1973) - Sep 26, 2018
90 % Deep Impact (1998) - Sep 26, 2018
90 % The Abyss (1989) - Sep 26, 2018
85 % Sleepers (1996) - Sep 26, 2018
90 % Jurassic Park (1993) - Sep 26, 2018
95 % Jaws (1975) - Sep 26, 2018
90 % A Few Good Men (1992) - Sep 26, 2018
20 % Men in Black II (2002) - Sep 26, 2018