Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
R6XcIX9p

Film Freak - 769 Film Ratings

Member Since: Jan 27, 2020

more Recent Ratings
Check out R6XcIX9p's...
0% Hubie Halloween (2020) - Nov 14, 2020
70 60% I Hired a Contract Killer (1990) - Feb 02, 2020
40 22% Home Alone (1990) - Feb 02, 2020
70 60% Tennen kokekkô (2007) - Feb 02, 2020
100 98% Welcome to the Quiet Room (2007) - Feb 02, 2020
90 93% Goodfellas (1990) - Feb 02, 2020
80 80% Edward Scissorhands (1990) - Feb 02, 2020
80 80% Awakenings (1990) - Feb 02, 2020
80 80% Twin Peaks (1990) - Feb 02, 2020
70 60% Seinfeld (1989) - Feb 02, 2020