R_BLyndon

rblyndon
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movies , Music and Novel...

more Recent Ratings

74 25% The Danish Girl (2015) - Rated 26 Jan 2016
67 13% Spotlight (2015) - Rated 26 Jan 2016
84 62% Goodnight Mommy (2015) - Rated 22 Jan 2016
80 40% The Club (2015) - Rated 21 Jan 2016
86 74% Taxi (2015) - Rated 21 Jan 2016
83 55% Mia madre (2015) - Rated 21 Jan 2016
88 81% The Hateful Eight (2015) - Rated 14 Jan 2016
84 62% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 10 Jan 2016
88 81% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 10 Jan 2016
75 29% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 10 Jan 2016