R.Brissenden

Check out R.Brissenden's...
74 74% | The Irishman (2019) - Dec 01, 2019 |
8 7% | Twilight (2008) - Nov 30, 2019 |
47 36% | Persona (1966) - Nov 25, 2019 |
50 38% | Koca Dünya (2016) - Nov 24, 2019 |
68 63% | Le daim (2019) - Nov 03, 2019 |
38 26% | Ölümlü Dünya (2018) - Oct 30, 2019 |
64 56% | Back to the Future (1985) - Oct 22, 2019 |
30 19% | Bağlılık Aslı (2019) - Oct 21, 2019
"Elle tutulur kısmı anneye karşı empati duyulmasını sağlayan beş dakikalık bölüm. "
|
81 87% | A Hidden Life (2019) - Oct 12, 2019 |
69 64% | Joker (2019) - Oct 09, 2019 |