RC-1009

rc_1009
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 67% Apollo 11 (2019) - Rated 13 Jan 2020
90 89% Joker (2019) - Rated 13 Jan 2020
95 96% The Lighthouse (2019) - Rated 13 Jan 2020
72 42% Game Night (2018) - Rated 15 May 2019
100 98% Avengers: Endgame (2019) - Rated 15 May 2019
85 72% The Illusionist (2006) - Rated 15 Apr 2019
67 23% One Small Step (2018) - Rated 13 Apr 2019
88 77% Zygote (2017) - Rated 13 Apr 2019
78 56% Firebase (2017) - Rated 13 Apr 2019
78 56% All Hail the King (2014) - Rated 13 Apr 2019