RGorgory

rgorgory
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: Venezuela
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 24% G.I. Joe: Retaliation (2013) - Rated 01 Jan 2016
80 36% Ant-Man (2015) - Rated 01 Jan 2016
80 36% About Time (2013) - Rated 01 Jan 2016
100 95% Ender's Game (2013) - Rated 01 Jan 2016
90 62% I Am Number Four (2011) - Rated 01 Jan 2016
90 62% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 01 Jan 2016
90 62% Predestination (2014) - Rated 01 Jan 2016
70 13% RoboCop (2014) - Rated 01 Jan 2016
90 62% The Giver (2014) - Rated 01 Jan 2016
90 62% World War Z (2013) - Rated 01 Jan 2016