Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RIWdxr

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Apr 10, 2019

more Recent Ratings
75 30% The Island (2005) - Apr 10, 2019
60 3% Into the Wild (2007) - Apr 10, 2019
80 50% Donnie Darko (2001) - Apr 10, 2019
90 73% Monsters University (2013) - Apr 10, 2019
75 30% Life of Pi (2012) - Apr 10, 2019
70 15% A Bug's Life (1998) - Apr 10, 2019
80 50% Toy Story (1995) - Apr 10, 2019
85 65% The Lion King (1994) - Apr 10, 2019
100 92% Interstellar (2014) - Apr 10, 2019
100 92% Memento (2001) - Apr 10, 2019