RLLBS

rllbs
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 26 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like foreign movies and prefer watching movies in theaters.

more Recent Ratings

90 84% Larry David: Curb Your Enthusiasm (1999) - Rated 26 May 2016
85 60% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 26 May 2016
90 84% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 26 May 2016
80 35% Green Card (1990) - Rated 26 May 2016
90 84% The Station Agent (2003) - Rated 26 May 2016
90 84% Forrest Gump (1994) - Rated 26 May 2016
85 60% Coffee and Cigarettes (2003) - Rated 26 May 2016
85 60% Dave (1993) - Rated 26 May 2016
80 35% Being John Malkovich (1999) - Rated 26 May 2016
85 60% My Cousin Vinny (1992) - Rated 26 May 2016