RPNiglio

rpniglio
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% Iron Man 2 (2010) - Rated 15 Dec 2016
65 17% The Witch (2016) - Rated 15 Dec 2016
75 44% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 15 Dec 2016
60 8% Neighbors (2014) - Rated 15 Dec 2016
85 66% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 15 Dec 2016
75 44% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 15 Dec 2016
95 89% Django Unchained (2012) - Rated 15 Dec 2016
95 89% The Hateful Eight (2015) - Rated 15 Dec 2016
80 54% Blackfish (2013) - Rated 15 Dec 2016
90 77% The Jungle Book (2016) - Rated 15 Dec 2016