Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RXVNZM

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Dec 21, 2019

more Recent Ratings
89 80% Crazy, Stupid, Love (2011) - Dec 21, 2019
90 87% Inception (2010) - Dec 21, 2019
82 57% 10 Things I Hate About You (1999) - Dec 21, 2019
82 57% Mean Girls (2004) - Dec 21, 2019
82 57% The Best Exotic Marigold Hotel (2012) - Dec 21, 2019
87 74% Spider-Man: Homecoming (2017) - Dec 21, 2019
80 39% Megamind (2010) - Dec 21, 2019
88 75% Guardians of the Galaxy (2014) - Dec 21, 2019
83 67% Easy A (2010) - Dec 21, 2019
89 80% Anne of Green Gables (1985) - Dec 21, 2019