Rachel94

rachel94
Movie Buff - 196 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 93% New Year's Eve (2011) - Rated 22 Sep 2012
88 95% Valentine's Day (2010) - Rated 22 Sep 2012
86 91% Mean Girls (2004) - Rated 22 Sep 2012
87 93% Notting Hill (1999) - Rated 22 Sep 2012
87 93% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 22 Sep 2012
79 74% The Last Song (2010) - Rated 22 Aug 2012
68 35% Lilo & Stitch (2002) - Rated 22 Aug 2012
65 29% Scooby-Doo (2002) - Rated 22 Aug 2012
45 9% Kangaroo Jack (2003) - Rated 22 Aug 2012
65 29% Scream 3 (2000) - Rated 22 Aug 2012