RadJames

radjames
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies. Think I\'m in the right place.

more Recent Ratings

98 66% From Up on Poppy Hill (2011) - Rated 27 Jan 2017
100 95% Spirited Away (2001) - Rated 27 Jan 2017
85 16% Gran Torino (2008) - Rated 27 Jan 2017
93 41% The Martian (2015) - Rated 27 Jan 2017
95 54% Dead Poets Society (1989) - Rated 27 Jan 2017
4% Fantastic Four (2005) - Rated 27 Jan 2017
99 83% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 27 Jan 2017
99 83% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Jan 2017
98 66% Airplane! (1980) - Rated 27 Jan 2017
93 41% Rush Hour (1998) - Rated 27 Jan 2017