Rader R

rader_r
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2015
Location: Reno, NV, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 71% Bridge of Spies (2015) - Rated 06 Dec 2015
85 23% The Good Dinosaur (2015) - Rated 06 Dec 2015
92 71% Creed (2015) - Rated 06 Dec 2015
92 71% Spectre (2015) - Rated 06 Dec 2015
90 52% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 06 Dec 2015
95 81% The Martian (2015) - Rated 06 Dec 2015
95 81% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 06 Dec 2015
95 81% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 06 Dec 2015
95 81% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 06 Dec 2015
95 81% Die Hard (1988) - Rated 06 Dec 2015