Radlizzard

radlizzard
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

13% Dead of Night (1945) - Rated 29 Nov 2015
13% The Long Day Closes (1992) - Rated 29 Nov 2015
82 63% Flightplan (2005) - Rated 29 Nov 2015
80 54% Disturbia (2007) - Rated 29 Nov 2015
80 54% Derailed (2005) - Rated 29 Nov 2015
79 47% Dead Silence (2007) - Rated 29 Nov 2015
84 69% The Conjuring (2013) - Rated 29 Nov 2015
72 36% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 29 Nov 2015
82 63% The Collector (2009) - Rated 29 Nov 2015
80 54% The Collection (2012) - Rated 29 Nov 2015