Radosav

radosav
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2019
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 65% Braveheart (1995) - Rated 29 Sep 2019
100 65% Patton (1970) - Rated 29 Sep 2019
100 65% The Asphalt Jungle (1950) - Rated 29 Sep 2019
100 65% Planet of the Apes (1968) - Rated 29 Sep 2019
100 65% Vertigo (1958) - Rated 29 Sep 2019
100 65% Ran (1985) - Rated 29 Sep 2019
100 65% The Wild Bunch (1969) - Rated 29 Sep 2019
70 17% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 29 Sep 2019
100 65% Halloween (1978) - Rated 29 Sep 2019
100 65% X-Men: First Class (2011) - Rated 29 Sep 2019