Raeng

raeng
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2019
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Artist, comicbook nerd and more.

more Recent Ratings

85 58% Batman Begins (2005) - Rated 27 Feb 2019
55 9% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 27 Feb 2019
85 58% Captain America: Civil War (2016) - Rated 27 Feb 2019
55 9% Spider-Man 3 (2007) - Rated 27 Feb 2019
75 34% Apocalypse Now (1979) - Rated 27 Feb 2019
90 66% The Hunt for Red October (1990) - Rated 27 Feb 2019
100 95% Bloodsport (1988) - Rated 27 Feb 2019
100 95% Dredd (2012) - Rated 27 Feb 2019
55 9% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 27 Feb 2019
75 34% True Lies (1994) - Rated 27 Feb 2019