RaggedFlygon

Bio: University student who watches at least one film each day.
Check out RaggedFlygon's...
50 5% | Wonder Woman 1984 (2020) - Jan 18, 2021 |
10 0% | Buddy Games (2020) - Dec 20, 2020 |
40 2% | Peninsula (2020) - Dec 20, 2020 |
55 7% | From Dusk Till Dawn (1996) - Oct 01, 2020 |
55 7% | Grease (1978) - Sep 30, 2020 |
80 65% | Precious (2009) - Sep 29, 2020 |
70 28% | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Sep 29, 2020 |
85 82% | Frances Ha (2013) - Sep 29, 2020 |
80 65% | Donnie Brasco (1997) - Sep 29, 2020 |
75 44% | The Exorcist (1973) - Sep 29, 2020 |