Ragnir1
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Ragnir1's...
75 69% | The Aviator (2004) - Rated 12 Jul 2019 |
75 69% | Zodiac (2007) - Rated 12 Jul 2019 |
65 16% | Valhalla Rising (2010) - Rated 12 Jul 2019 |
80 90% | The Kominsky Method (2018) - Rated 25 Feb 2019 |
70 41% | Şampiyon (2018) - Rated 25 Feb 2019 |
50 2% | Robin Hood (2018) - Rated 25 Feb 2019 |
50 2% | The Protector (2018) - Rated 25 Feb 2019 |
75 69% | The Haunting of Hill House (2018) - Rated 25 Feb 2019 |
85 95% | Shoplifters (2018) - Rated 25 Feb 2019 |
75 69% | Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 25 Feb 2019 |