Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ragtime125

Movie Buff - 305 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2019

Location: Afghanistan

more Recent Ratings
Check out Ragtime125's...
51% Her (2013) - Apr 28, 2019
75% The Apartment (1960) - Apr 28, 2019
10 94% The Remains of the Day (1993) - Apr 28, 2019
10 94% Paths of Glory (1957) - Apr 28, 2019
75% Grizzly Man (2005) - Apr 28, 2019
75% Nobody Knows (2004) - Apr 28, 2019
10 94% Sunrise (1927) - Apr 28, 2019
75% Stranger Than Paradise (1984) - Apr 28, 2019
10 94% Wings of Desire (1987) - Apr 28, 2019
75% Rashomon (1950) - Apr 28, 2019