Raimondi

raimondi
Film Freak - 734 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Miami, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 26% Chameli (2003) - Rated 18 Feb 2012
75 79% Kal Ho Naa Ho (2003) - Rated 18 Feb 2012
73 53% Dil Se.. (1998) - Rated 18 Feb 2012
68 11% Taxi No. 9 2 11 (2006) - Rated 18 Feb 2012
73 53% Paheli (2005) - Rated 18 Feb 2012
73 53% Fanaa (2006) - Rated 18 Feb 2012
88 98% The Brave Heart Will Take the Bride (1995) - Rated 18 Feb 2012
73 53% Main Hoon Na (2004) - Rated 18 Feb 2012
75 79% Dil Chahta Hai (2001) - Rated 18 Feb 2012
75 79% Border (1997) - Rated 18 Feb 2012