Ralle

ralle
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2016
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 83% Casablanca (1942) - Rated 23 Mar 2016
80 66% Brazil (1985) - Rated 23 Mar 2016
74 40% Natural Born Killers (1994) - Rated 23 Mar 2016
63 21% The Thing (1982) - Rated 23 Mar 2016
27 2% Reptilicus (1961) - Rated 23 Mar 2016
79 57% City of God (2002) - Rated 23 Mar 2016
48 7% 3 Days of the Condor (1975) - Rated 23 Mar 2016
70 30% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 23 Mar 2016
95 92% Interstellar (2014) - Rated 14 Mar 2016
99 97% Inception (2010) - Rated 14 Mar 2016