Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Randomydream

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2018

Location: Turkey

Bio: and cinema was their school.
more Recent Ratings
Check out Randomydream's...
66 36% Invictus (2009) - Dec 18, 2018
75 59% Point Break (1991) - Dec 18, 2018
93 93% Rosemary's Baby (1968) - Dec 18, 2018
89 89% The Untouchables (1987) - Dec 18, 2018
58 18% Ice Age: The Meltdown (2006) - Dec 18, 2018
95 96% Léon: The Professional (1994) - Dec 18, 2018
56 16% The Jungle Book (1967) - Dec 18, 2018
50 12% Dirty Harry (1971) - Dec 18, 2018
90 91% Amadeus (1984) - Dec 18, 2018
87 83% Casablanca (1942) - Dec 18, 2018