Rasai

rasai
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Pacific Rim (2013) - Rated 18 Apr 2019
92 85% Get Out (2017) - Rated 18 Apr 2019
85 45% A Clockwork Orange (1971) - Rated 18 Apr 2019
85 45% The Departed (2006) - Rated 18 Apr 2019
60 5% Now You See Me (2013) - Rated 18 Apr 2019
75 15% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 18 Apr 2019
85 45% Hercules (1997) - Rated 18 Apr 2019
80 25% Scooby-Doo (2002) - Rated 18 Apr 2019
95 95% John Wick (2014) - Rated 18 Apr 2019
90 70% Airplane! (1980) - Rated 18 Apr 2019