Rasmisk

rasmisk
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2018
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 0% Cure (1997) - Rated 20 Jul 2018
60 0% Serpent's Path (1998) - Rated 20 Jul 2018
80 0% Pulse (2001) - Rated 20 Jul 2018
80 0% Tokyo Sonata (2008) - Rated 20 Jul 2018
60 0% Seventh Code (2013) - Rated 20 Jul 2018
60 0% Journey to the Shore (2015) - Rated 20 Jul 2018
80 0% Kurîpî: Itsuwari no rinjin (2016) - Rated 20 Jul 2018
60 0% Eyes of the Spider (1998) - Rated 20 Jul 2018
80 0% Doctor Strange (2016) - Rated 20 Jul 2018
60 0% Short Night of Glass Dolls (1971) - Rated 20 Jul 2018