Rater1337

rater1337
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 04 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 82% BoJack Horseman (2014) - Rated 14 Nov 2021
90 92% Breaking Bad (2008) - Rated 14 Nov 2021
89 89% Rick and Morty (2013) - Rated 13 Jul 2021
88 86% Silicon Valley (2014) - Rated 11 Jul 2021
85 64% The Tomorrow War (2021) - Rated 11 Jul 2021
70 22% A Quiet Place Part II (2021) - Rated 26 Jun 2021
82 45% Parallel (2018) - Rated 20 Jun 2021
85 64% The Paper Tigers (2020) - Rated 14 Jun 2021
82 45% Chaos Walking (2021) - Rated 31 May 2021
82 45% Tom and Jerry (2021) - Rated 31 May 2021