Ratfacekilla

ratfacekilla
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 9% Alice, Sweet Alice (1976) - Rated 16 Oct 2012
83 28% Piranha (1978) - Rated 16 Oct 2012
92 84% Deathdream (1974) - Rated 16 Oct 2012
93 90% Black Christmas (1974) - Rated 16 Oct 2012
88 55% Mad Max (1979) - Rated 16 Oct 2012
89 65% The Hills Have Eyes (1977) - Rated 16 Oct 2012
85 38% Orca: The Killer Whale (1977) - Rated 16 Oct 2012
94 96% Dawn of the Dead (1978) - Rated 16 Oct 2012
94 96% Halloween (1978) - Rated 16 Oct 2012
80 21% Invasion of the Body Snatchers (1978) - Rated 16 Oct 2012