RatsoRizzo

ratsorizzo
Movie Buff - 320 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 98% Citizen Kane (1941) - Rated 25 Nov 2015
79 84% Mulholland Drive (2001) - Rated 25 Nov 2015
62 34% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 25 Nov 2015
70 59% American Graffiti (1973) - Rated 25 Nov 2015
25 2% Harry and the Hendersons (1987) - Rated 25 Nov 2015
66 48% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 25 Nov 2015
66 48% Airplane! (1980) - Rated 25 Nov 2015
85 96% Midnight Cowboy (1969) - Rated 25 Nov 2015
67 52% Whale Rider (2002) - Rated 25 Nov 2015
75 73% The Constant Gardener (2005) - Rated 25 Nov 2015