Rayze

rayze
Movie Buff - 324 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 49% Speed (1994) - Rated 18 Jul 2016
98 96% The Boondock Saints (1999) - Rated 18 Jul 2016
87 56% Hercules (1997) - Rated 18 Jul 2016
89 68% Blade: Trinity (2004) - Rated 18 Jul 2016
98 96% Iron Man (2008) - Rated 18 Jul 2016
95 91% Underworld (2003) - Rated 18 Jul 2016
76 31% What's the Worst That Could Happen? (2001) - Rated 18 Jul 2016
90 73% Eragon (2006) - Rated 18 Jul 2016
86 52% Get Shorty (1995) - Rated 18 Jul 2016
94 87% Troy (2004) - Rated 18 Jul 2016