Rcc4377

rcc4377
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50% The Last Temptation of Christ (1988) - Rated 26 Jul 2015
50% Life of Brian (1979) - Rated 26 Jul 2015
76% The Exorcist (1973) - Rated 26 Jul 2015
24% Wayne's World (1992) - Rated 26 Jul 2015
50% Poltergeist (1982) - Rated 26 Jul 2015
10 97% A Few Good Men (1992) - Rated 26 Jul 2015
24% Happy Gilmore (1996) - Rated 26 Jul 2015
50% Predator (1987) - Rated 26 Jul 2015
24% Big Hero 6 (2014) - Rated 26 Jul 2015
50% Meet the Parents (2000) - Rated 26 Jul 2015