Rchance

rchance
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Employee of the Month (2006) - Rated 23 Feb 2016
80 39% Penguins of Madagascar (2014) - Rated 23 Feb 2016
81 64% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 23 Feb 2016
80 39% The Good Son (1993) - Rated 23 Feb 2016
88 87% Armageddon (1998) - Rated 23 Feb 2016
70 8% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 23 Feb 2016
70 8% The Revenant (2015) - Rated 23 Feb 2016
88 87% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 23 Feb 2016
80 39% Juno (2007) - Rated 23 Feb 2016
84 70% Enemy of the State (1998) - Rated 23 Feb 2016