Rcs

rcs
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 31% The Princess Diaries (2001) - Rated 12 Dec 2014
40 4% Miss Congeniality (2000) - Rated 12 Dec 2014
90 77% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 12 Dec 2014
95 90% The Terminator (1984) - Rated 12 Dec 2014
80 31% The Man with the Golden Gun (1974) - Rated 12 Dec 2014
80 31% *batteries not included (1987) - Rated 12 Dec 2014
95 90% The Bourne Identity (2002) - Rated 12 Dec 2014
88 68% The Untouchables (1987) - Rated 12 Dec 2014
80 31% Big (1988) - Rated 12 Dec 2014
80 31% Schindler's List (1993) - Rated 12 Dec 2014