ReanLu

reanlu
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2010
Location: Peterborough, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am a casual movie watcher, don\'t get out to the theatre often and I love everything between 1992-95

more Recent Ratings

88 78% Milk (2008) - Rated 03 Apr 2010
88 78% I Heart Huckabees (2004) - Rated 03 Apr 2010
3% X-Men (2000) - Rated 03 Apr 2010
88 78% Star Trek (2009) - Rated 03 Apr 2010
2% Men in Black II (2002) - Rated 03 Apr 2010
64 37% Cast Away (2000) - Rated 03 Apr 2010
73 50% Moulin Rouge! (2001) - Rated 03 Apr 2010
94 95% The Dish (2000) - Rated 03 Apr 2010
78 62% Crank (2006) - Rated 03 Apr 2010
78 62% Snatch (2000) - Rated 03 Apr 2010