RedRock

redrock
Movie Buff - 416 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2019
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 The Song of Sparrows (2008) - Rated 01 Nov 2019
80 Goodfellas (1990) - Rated 01 Nov 2019
80 The Godfather: Part III (1990) - Rated 01 Nov 2019
80 Edward Scissorhands (1990) - Rated 01 Nov 2019
90 The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 01 Nov 2019
80 Sherlock Holmes (2009) - Rated 01 Nov 2019
80 Like Stars on Earth (2007) - Rated 01 Nov 2019
80 Mary and Max (2009) - Rated 01 Nov 2019
80 Dead Poets Society (1989) - Rated 01 Nov 2019
90 Rain Man (1988) - Rated 01 Nov 2019