Requiax

requiax
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Meet the Parents (2000) - Rated 16 Oct 2017
70 23% Red Dragon (2002) - Rated 16 Oct 2017
70 23% Chasing Amy (1997) - Rated 16 Oct 2017
85 88% Lost Highway (1997) - Rated 16 Oct 2017
85 88% Heat (1995) - Rated 16 Oct 2017
80 69% Aliens (1986) - Rated 16 Oct 2017
70 23% Falling Down (1993) - Rated 16 Oct 2017
85 88% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Oct 2017
75 50% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 16 Oct 2017
70 23% Signs (2002) - Rated 16 Oct 2017