RethInRage

rethinrage
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 44% Soldier (1998) - Rated 17 Oct 2013
75 32% Batman (1989) - Rated 17 Oct 2013
35 7% Terminator Salvation (2009) - Rated 17 Oct 2013
35 7% Transformers (2007) - Rated 17 Oct 2013
75 32% Small Soldiers (1998) - Rated 17 Oct 2013
100 76% The Running Man (1987) - Rated 17 Oct 2013
65 21% They Live (1988) - Rated 17 Oct 2013
25 3% Night Watch (2004) - Rated 17 Oct 2013
25 3% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 17 Oct 2013
75 32% Evolution (2001) - Rated 17 Oct 2013