Revjhou

Celluloid Junkie - 2518 Film Ratings
Member Since: Jun 16, 2015
Check out Revjhou's...
85 88% | 3 Idiots (2009) - Jan 19, 2021 |
80 73% | Three Colors: Red (1994) - Jan 17, 2021 |
65 20% | An Extremely Goofy Movie (2000) - Jan 16, 2021 |
80 73% | Three Colors: White (1994) - Jan 15, 2021 |
85 88% | Three Colors: Blue (1993) - Jan 10, 2021 |
85 88% | Spirited Away (2001) - Jan 09, 2021 |
85 88% | Sound of Metal (2020) - Jan 02, 2021 |
85 88% | Soul (2020) - Jan 01, 2021 |
70 37% | Canvas (2020) - Dec 21, 2020 |
75 56% | Boyz n the Hood (1991) - Dec 02, 2020 |