Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RgFWH3

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 8, 2019

more Recent Ratings
90 85% The Dark Knight Rises (2012) - May 08, 2019
85 60% Hot Fuzz (2007) - May 08, 2019
65 15% Suicide Squad (2016) - May 08, 2019
80 40% Zack and Miri Make a Porno (2008) - May 08, 2019
90 85% Kick-Ass (2010) - May 08, 2019
80 40% The Simpsons Movie (2007) - May 08, 2019
90 85% Kick-Ass 2 (2013) - May 08, 2019
75 25% Beowulf (2007) - May 08, 2019
20 5% White Chicks (2004) - May 08, 2019
85 60% Starship Troopers (1997) - May 08, 2019