Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RgfIk6

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Feb 6, 2020

more Recent Ratings
90 0% Monsters, Inc. (2001) - Feb 06, 2020
90 0% Catch Me If You Can (2002) - Feb 06, 2020
90 0% For a Few Dollars More (1965) - Feb 06, 2020
90 0% King Kong (2005) - Feb 06, 2020
90 0% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Feb 06, 2020
90 0% The Terminator (1984) - Feb 06, 2020
90 0% The Matrix (1999) - Feb 06, 2020
90 0% Wag the Dog (1997) - Feb 06, 2020
75 0% The Chronicles of Riddick (2004) - Feb 06, 2020
80 0% Notting Hill (1999) - Feb 06, 2020